KASOS APARATAI

UAB “Progresyvios technologijos” specializuojasi prekybinės įrangos pardavimo ir priežiūros srityje. Per ilgą veiklos laikotarpį įmonė subūrė profesionalių specialistų komandą bei sukaupė didelės techninės patirties aptarnaujant ir remontuojant įvairių modelių kasos aparatus. Savo klientams įmonė siūlo plačiausią kasos aparatų modelių ir gamintojų spektrą – Datecs, CHD, Elcom, Quorion bei kitą prekybinę įrangą, eksploatacines medžiagas ir paslaugas. Nuolatos atnaujinamas ir modernizuojamas kasos aparatų asortimentas, įdiegiamos šiuolaikinės technologijos ir sprendimai ieškomi nauji gamintojai ir partneriai , kad naujausia technika ir sprendimai pasiektų mūsų įmonės klientus.

Įmonė sertifikuota elektroninių kasos aparatų pardavimui ir techninei priežiūrai Lietuvos respublikos vidaus reikalų ministerijos VĮ  Infostruktūra - sertifikatas Nr.169. Įmonė įrašyta į VMI “Kasos aparatus aptarnaujančių įmonių sąrašą”. Techniškai prižiūrime ir remontuojame 45 kasos aparatų modelius.

  • Mūsų išskirtinumas – tai universalumas, greitas reagavimas į klientų poreikius, gebėjimas surasti ir įgyvendinti tinkamus ir teisingus sprendimus. Įmonės specialistai konsultuoja, tvarko dokumentaciją ir registruoja kasos aparatus VMI, pašalina techninius gedimus, atlieka kasos aparatų techninę priežiūrą.
  • Mūsų manymu, geriausiai bendrovės vardą atspindi teikiamų paslaugų kokybė, įmonės sprendimais pasitikintys klientai.
  • Mūsų profesionali patirtis ir pagalba kiekvienam klientui.